Witamy serdecznie!

Powitanie i wprowadzenie

Witamy serdecznie na stronie EOTECH SERWIS.

Cieszymy się niezmiernie, że zawitali Państwo na nasze strony. Zakład serwisowy EOTECH SERWIS to jeden z najstarszych działów spółki. Początki usług serwisowych sięgają roku 1981. EOTECH SERWIS jest bardzo mocnym wsparciem dla naszego zakładu produkcyjnego. W odróżnieniu od innych sieci sprzedaży czy produkcji posiadamy profesjonalny warsztat serwisowy z własnym parkiem maszyn obróbczych i ze stanowiskiem prób wodnych, oraz zatrudniamy doświadczonych serwisantów. Zapraszamy do korzystania z usług firmy EOTECH Serwis.

Serwis i doradztwo

Oprócz produkcji, firma świadczy usługi w zakresie pełnego serwisu pomp i systemów pompowych. Dodatkowo nasi odpowiednio wyszkoleni doradcy techniczni udzielą informacji na każde Państwa pytanie. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny każdego rodzaju pomp: pompy głębinowe, agregaty pompowe, przepompownie, pompy do wody, motopompy, elektropompki, pompy do oleju napędowego i opałowego. Adresy punktów zdawczych są podane w tym serwisie internetowym.

Przedstawiamy jedynie najbardziej popularną część oferty

Asortyment usług publikowany w serwisie internetowym jest tylko częścią całej gamy produktów oferowanych przez firmę. Przedstawiona oferta zawiera tylko niewielką grupę najbardziej popularnych usług. Przedstawiony asortyment usług to głównie usługi najczęściej poszukiwane przez naszych Klientów. W przypadku, gdy nie znajdą Państwo odpowiedniej oferty w serwisie, prosimy o kontakt. Nasi inżynierowie specjalnie dla Państwa ustalą ofertę Państwa zadowalającą.

Liczba naprawionych pomp

Aktualnie jesteśmy jedną z większych firm branży naprawy pomp w Polsce - liczba naprawionych pomp jest mierzona w tysiącach sztuk. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naprawę pompy pompującej praktycznie każdą ciecz i gaz.

Możemy naprawić:

 

Pompy do wody zimnej

Pompy do C.O.

Pompy do C.W.U.

Pompy do obiegów chłodniczych

Pompy do ścieków i wody brudnej

Pompy do oleju

Pompy do gazu

Pompy do benzyn

Pompy do przemysłu spożywczego

Pompy do beczek

Pompy ręczne

Pompy dla przemysłu

Pompy spalinowe

Pompy do przyczep kempingowych)

Pompy samozasysające

Elektropompki do emulsji chłodzących

Pompy do wiertarki

Pompy ciepła

Pompy membranowe

Pompy zębate

Pompy śrubowe

Pompy wirowe

Pompy odśrodkowe

Pompy magnetyczne

Pompy krzywkowe

Pompy perystaltyczne

Części zamienne do pomp

Sterowanie, automatyka do pomp

Akcesoria, wyposażenie

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.