Witamy serdecznie!

Opis przedsiębiorstwa

Eotech to nowoczesne zakłady położone w Polsce Zachodniej, w pobliżu granicy niemieckiej. Jest to firma która powstała ponad dekadę temu na bazie wcześniej istniejącego zakładu serwisowego i na bazie wieloletnich doświadczeń ludzi tworzących zespół pracowników tej firmy. 

Osoby które tworzą dzisiaj Eotech spółkę z o.o., przez wiele lat pracowały w innych firmach branży instalacyjnej. Ponad dekadę temu osoby te postanowiły połączyć swoje siły aby stworzyć nowoczesną firmę produkcyjną branży instalacyjno-sanitarnej. Postanowili oni także spełnić swoje marzenie tworząc nowoczesny zakład produkcyjny. Tak wówcas opisywali swoją firmę:

"Eotech to nowoczesna firma powstała na bazie długoletnich doświadczeń ludzi ją tworzących. Wszyscy pracownicy współtworzyli historie innych firm branży instalacyjnej. Kilka lat temu postanowili stworzyć nowoczesną firmę handlową branży instalacyjno-sanitarnej oraz spełnić swoje marzenie tworząc zakład produkcyjny. Dział serwisu powstał jako kontynuacja działalności gospodarczej prowadzonej od 1981r. Każdy rok działalności firmy to niesamowity krok do przodu. Na poczatku 2009r. przenieśliśmy do nowych obiektów nasz powiększony Zakład Produkcyjnej oraz powiększyliśmy część magazynową. Firma coraz częściej pojawia się na targach branżowych."

 

Początki

Dział serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego powstał jako kontynuacja działalności gospodarczej prowadzonej od 1981r. w Zielonej Górze. Zakład serwisowy to najstarszy dział spółki. Początki usług serwisowych sięgają roku 1981 i firma nieprzerwanie ma swój zarząd w pierwotnej lokalizacji, mimo zmian prawnych. Dział serwisu jest bardzo mocnym wsparciem dla zakładów produkcyjnych. W odróżnieniu od innych sieci produkcyjnych posiadamy profesjonalny warsztat oraz doświadczonych serwisantów. Jest to najstarszy dział firmy, i szczycimy się tym że wielu pracowników pracuje w naszej firmie już kilka dekad. 

Rozbudowa

Każdy rok działalności naszych zakładów to niesamowity krok do przodu. Na poczatku 2009 r. przenieśliśmy do nowych obiektów nasz powiększony Zakład Produkcyjnej oraz powiększyliśmy część magazynową. Firma coraz częściej pojawia się na targach branżowych. W roku 2010 po raz pierwszy odwiedziliśmy targi "Instalacje". 

Zakład Produkcyjny „Eotech” w Raculi prowadzi specjalistyczną produkcję dla branży instalacyjnej i sanitarnej. Jest np. producentem studni wodomierzowych EMROZ m.in. dla takich grup handlowych jak POLSKIE SKŁADY ARMATURY Sp. z o.o. oraz SBS Sp. z o.o.

Dzięki stałemu usprawnianiu procesów produkcji corocznie zwiększamy nasz udział w polskim rynku wyrobów z tworzyw sztucznych dla rynku instalacyjnego. Poprzez innowacyjne rozwiązania firma Eotech stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, będąc o krok dalej przed ich potrzebami. 

Nowy zakład produkcyjny

Bardzo dobry odbiór na rynku ogólnopolskim studni wodomierzowych EMROZ oraz bardzo konkurencyjna cena wymusiły na firmie EOTECH znaczne zwiększenie dotychczasowej produkcji. W związku z powyższym powstał nowoczesny Zakład Produkcji w pobliżu Zielonej Góry. Nasz nowy zakład jest w stanie wyprodukować nawet indywidualnie skonfigurowane studnie wodomierzowe i inne produkty z oferty. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

Dział handlowy

Eotech ma w swojej ofercie gamę głównie własnych produktów z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Z uwagi na wielkość naszej oferty przeszliśmy do formy sprzedaży opartej niemal wyłącznie o zewnętrznych dystrybutorów. Zgromadziliśmy w firmie zespół handlowców z wykształceniem inżynierskim wspomagających sprzedaż technicznym doradztwem. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą wydarzenia w branży aby uzupełnić ofertę o nowy asortyment.

Dział marketingu

Nasz dział marketingu pracuje na zasadzie shared-services centre świadcząc jednocześnie usługi marketingowe na rzecz innych firm. Prowadzi od A do Z kampanie reklamowe, organizuje eventy, szkolenia, warsztaty, seminaria.

Dział IT

Nasz dział IT zarządza informatycznym sercem naszego przedsiębiorstwa, nowoczesnym systemem Enterprise Ressource Planning.

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.