Witamy serdecznie!

Krótko o przedsiębiorstwie Eotech

W telegraficznym skrócie

Eotech Sp. z o.o. – przedsiębiorstwo z Zielonej Góry wykorzystujące technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Eotech sp. z o.o. to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych.

Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 9730902062, numer REGON 080189541 i KRS 0000283538, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Dolina Zielona 24a, 65-154 Zielona Góra [1]. Zakłady produkcyjne mieszczą się w dzielnicy Nowe Miasto w Raculi.

Charakterystyka działalności

Produkcja obudów termoizolacyjnych z osprzętem ze stali nierdzewnej oraz przydomowych oczyszczalni, zbiorników na deszczówkę, fontann pływających oraz studni etc.

Firma Eotech jest producentem wyrobów dla rynku instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych. Nasze produkty zyskały uznanie i przez lata przetestowały je w praktyce tysiące zadowolonych klientów. Nasza firma jest wyposażona w zaawansowany technologicznie park maszynowy dzięki czemu możemy zaproponować Państwu wyroby wyprodukowane niemalże całkowicie od a do z w naszym przedsiębiorstwie, a nie tylko składane z gotowych komponentów, jak u innych dostawców.  
 
W ofercie posiadamy:
- zbiorniki różnej wielkości i wytrzymałości
- studzienki wodomierzowe 
- separatory tłuszczy, skrobii,
- obudowy studni doziemnych zastępujące obudowy betonowe
- fontanny pływające

Firma Eotech prowadzi specjalistyczną produkcję, w większości dla branży instalacyjnej i sanitarnej. Jest producentem studni wodomierzowych EMROZ dla takich grup jak POLSKIE SKŁADY ARMATURY Sp. z o.o. oraz SBS Sp. z o.o. Dzięki stałemu usprawnianiu procesów produkcji studni wodomierzowych EMROZ corocznie zwiększamy nasz udział w polskim rynku tych wyrobów. Poprzez innowacyjne rozwiązania firma Eotech stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, będąc o krok dalej przed ich potrzebami.

Bardzo konkurencyjne ceny wymusiły na firmie EOTECH znaczne zwiększenie dotychczasowej produkcji. W związku z powyższymi powstał nowoczesny Zakład Produkcji w pobliżu Zielonej Góry. Nasz nowy zakład jest w stanie wyprodukować nawet indywidualnie skonfigurowane studnie wodomierzowe. 

Wykonujemy też serwis i naprawy zepsutych pomp i sprężarek tłokowych. Zapraszamy.

Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych „Eotech”

Racula, ul. Głogowska 12

Literatura, przypisy:

[1] Eotech sp. z o.o., Money.pl [dostęp 2017-04-19] (pol.). Link: http://www.money.pl/rejestr-firm/ni...

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.