Witamy serdecznie!

2000E

Kurtyna wodna 2000E

Wiele miast i miasteczek europejskich, a w ostatnich latach również polskich proponuje nowatorskie rozwiązania w dni kiedy wysokie temperatury na zewnątrz przekraczają stan komfortu mieszkańców. Producent proponuje praktyczne, proste w montażu i obsłudze oraz ekonomiczne kurtyny wodne serii ”2000E”. Oferowane kurtyny są stawiane w centrach miast, rynkach, deptakach czy placach zabawi doskonale pomagają ochłodzić się mieszkańcom. Każda kurtyna wodna serii ”2000E” może być „szyta na miarę” co oznacza możliwość dowolnej konfiguracji zgodnie z wymogami zamawiającego (wymiary, ilość zraszaczy, moc zamgławiania). 

Jak to działa:
...przykładowa kurtyna wodna 20O0E 250/240/7

Średnie zużycie wody w przypadku kurtyny z zamontowanymi 7 zamgławiaczami to około 180 litrów na godzinę. W przypadku uszkodzenia bądź zniszczenia ich wymiana jest bardzo prosta.
Każda kurtyna może pracować bez przerwy. Ważnym aspektem montażu kurtyny jest fakt, iż nie potrzebuje ona odpływu wody. Woda pod wpływem temperatury odparuje samoistnie.

Państwa logo i reklama na kurtynie wodnej: 

Osłony kurtyny mogą stanowić powierzchnię reklamową. Osłony mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Firma  może wykonać dodatkowo wyklejenie
logotypami oraz reklamami.

Czujnik ruchu

Załączenie kurtyny odbywa się za pomocą czujnika ruchu, który włącza się automatycznie po wykryciu ruchu w okolicach kurtyny wodnej.

Czujnik zasilany jest przez cztery baterię AA, które wystarczą na około 1,5-2 lata. Pod wpływem temperatury woda odparowuje, w związku z tym nie ma potrzeby montażu dodatkowych urządzeń służących do odprowadzania wody. Kurtyny wodne są bardzo ekonomiczne. Wydajność jednej dyszy wynosi 33l/h. Ustawiając czas działania urządzenia 15 sekund oraz zakładając, iż w kurtynie zamontowanych jest 10 dysz, zużycie wody wynosi 1,4 l/1 załączenie. Czas załączenia oraz ilość i moc dysz jest zależna od indywidualnych wymagań klienta.

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.